Lezzetimizi doğallığımıza 
borçluyuz!


DOĞAL ÇİĞ KÖFTE 


Lezzet sırrını kimseden saklamayan Adıyamanlı Bayram Usta, başarısını aslında Türkiye'nin zengin topraklarında yetişen mahsule
borçludur. Çünkü Adıyamanlı Bayram Usta, çiğ köftenin içinde yer alan ürünleri tek tek farklı illerden topluyor, bu ürünlerin gerekli kalite
kontrollerini yaptıktan sonra bir üretim yaparak şubelerine özel çiğ köftesini gönderiyor.


%100 HELAL ÜRÜN


Adıyamanlı  Bayram Usta markasını taşıyan her çiğ köfte ürünü, helal sertifikasına sahip olup içerisinde Çin Tuzu, Bulyon ve koruyucu hiçbir madde yer almamaktadır. Çiğ köftemiz etsiz olup içerisinde zengin proteine sahip badem, ceviz ve fındık bulunmakta ve tamamen doğal ve sağlıklı bir üretim ağından geçerek sizlere ulaşmaktadır.


BAYRAM USTA KİM?


2007 yılına kadar Adıyaman'da çeşitli işlerde esnaflık yapmış olan Bayram AYDAR, daha sonra Ankara Necatibey Caddesinde ilk çiğ köfte şubesini açarak bu işi bir girişimcilik fikri haline getirmiş ve bugün büyük bir aileye sahip olmuştur. İç Anadolu merkez olmak üzere bugün Akdeniz'den Karadeniz'e uzanan hat boyunca yaklaşık 600 şube ve 500 satış noktası ile Bayram Usta, sektörün en önemli bir temsilcisi olarak haklı bir gurur yaşamaktadır. 

NERDEN NEREYE ?


Başlıyoruz...

Gölbaşı/Adıyaman (2004)


Şubeleşme Süreci

Necatibey-Kızılay/Ankara (2007)


Çiğ Köfte Fabrikası Kuruluşu

Ostim/Ankara (2009)

Meşhur Adıyaman Çiğ Köftecisi Bayram Usta, 30 şube ile yoluna devam ederken artan talebi karşılayabilmek amacıyla Ostim'de fabrikalaşma sürecine dahil olarak kısa sürede şube sayısını 100'e çıkarmıştır.

FABRİKA ve ENTEGRE ÜRETİM


Üretim Kapasitesi Arttı 

Ostim/Ankara (2012)

Bayram Usta markasına gösterilen teveccüh neticesinde üretim kapasitesi kısa sürede üç katına çıkmış, şube sayısı ise 2012 yılında 250'ye yükselmiştir.Entegre Çiğköfte Fabrikası 

Ostim/Ankara (2018)

Sürekli talep, yoğun ilgi neticesinde Bayram Usta markası, büyüme sürecini daha da ileriye taşımış ve 5000 m²'lik yeni entegre çiğ köfte fabrikasına 2018 yılı Mayıs ayında geçmiştir. Bugün, Bayram Usta'nın yaklaşık bin civarında şubesi ve satış noktası bulunmaktadır.

Türkiye'nin en büyük entegre çiğ köfte fabrikası ve 
600 bayi ile her geçen gün büyüyen bir markayız

Misyonumuz

Önceliklerimiz, akıllarda sadece yöresel bir yemek çeşidi olarak kalmış olan bu vazgeçilmez lezzeti daha vazgeçilmez bir lezzet haline getirerek tüm Türkiye'ye tanıtmak ve daha da zirveye taşımaktır.

Vizyonumuz

Müşterilerimiz, çalışanlarımız ve Türkiye'nin dört bir yanındaki şubelerimiz ile kocaman bir aile olmayı başarmış bulunuyor ve bu yolda emin adımlarla yürüyoruz.