Lezzetimizi doğallığımıza 
borçluyuz!


DOĞAL ÇİĞ KÖFTE 


Lezzet sırrını kimseden saklamayan Adıyamanlı Bayram Usta başarısını aslında Türkiye’nin zengin topraklarında yetişen mahsule
borçlu. Çünkü Adıyamanlı Bayram Usta Çiğköfte’nin içinde yer alan malzemeleri tek tek farklı illerden topluyor, gerekli kalite
kontrolleri yapıldıktan sonra üretim yaparak şubelerine çiğköfte olarak gönderiyor.


%100 HELAL ÜRÜN


Adıyamanlı  Bayram Usta markasını taşıyan her çiğköfte ürünü helal sertifikasına sahip olup içerisinde çin tuzu , bulyon ve koruyucu hiçbir madde yer almadan tamamen doğal tamamen organik bir üretim ağından geçerek sizlere ulaşıyor. Çiğ köftemiz etsiz olup içerisinde zengin proteine sahip badem, ceviz ve fındık bulunmaktadır


BAYRAM USTA KİM?


Adıyamanlı Bayram Usta Adıyaman İlinde Doğup , 2007 yılına Kadar Adıyaman'da Çeşitli İşlerde esnaflık yapmış Bayram AYDAR ;  Ankara İlinde İlk Necati Bey Şubesini Açarak Çiğköfte İşini Girişimcilik Fikiri Haline Getirerek İç Anadolu ve Akdeniz Bölgesinde 600 'e Yakın Şubesi İle Hizmet Vermektedir.

NERDEN NEREYE ?


İlk Çiğköfte Dükkanı

Gölbaşı / Adıyaman (2004)

Eş dostta yapılan elle yoğurma yönetimi ile etli olarak yapılan çiğköfteyi artık ticari faaliyet olarak yapmaya başlayan Bayram Aydar ilk şubesini Adıyaman'ın Gölbaşı ilçesinde Turan Özdemir Caddesi Üzerinde Açmıştır.


Şubeleşme Süreci

Necatibey/Kızılay Ankara (2007)

2007 yılında Gölbaşı şubesini kapatarak Ankara'nın en işlek caddesinde ilk şubemizi açtık.


Çiğköfte Fabrikası Kuruluşu

Ostim / Ankara (2009)

Adıyamanlı Bayram Usta markamız Ankara'da 30 şube ile yoluna devam ederken daha fazla talebi karşılamak amacı ile Ostim'de fabrikamızı kurarak 100 şubeye üretim yapmaya başladık 

FABRİKA ve ENTEGRE ÜRETİM


Üretim Kapasitesi Arttı 

Ostim / Ankara (2012)

Fabrikamız Günlük Üretim 150 Şubeden 350 Şubenin İhtiyacını Karşılayacak Şekilde Arttı. 2012 İtibari İle Bayi Sayımız 250 olması ile Üretim Kapasitesi arttı. 


Entegre Çiğköfte Fabrikası 

Ostim / Ankara(2018)

Ürettimin yoğun olması , stok ve ürün sevkiyatının daha hızlı yapılabilmesi için yeni yerimizde 5000 m² yeni entegre çiğköfte fabrikamızı 2018 , Mayıs itibari ile üretime başlandı.

Türkiye'nin En Büyük Entegre Çiğköfte Fabrikası İle
600 Bayimiz ve Her Geçen Gün Büyüyen Bir Markayız

Misyonumuz

Önceliklerimiz, akıllarda sadece yöresel bir yemek çeşidi olarak kalmış olan bu vazgeçilmez lezzeti daha vazgeçilmez bir lezzet haline getirerek tüm Türkiye'ye tanıtmak ve daha da zirveye taşımaktır.

Vizyonumuz

Müşterilerimiz, çalışanlarımız ve Türkiye'nin dört bir yanındaki şubelerimiz ile kocaman bir aile olmayı başarmış bulunuyor ve bu yolda emin adımlarla yürüyoruz. 

ADIYAMANLI BAYRAM USTA

Çiğköfte'nin Doğduğu Topraklarda Başlayan Bu Serüven Her Gün Yeni Yerlerde Yeni Şubelerle Sizlere Ulaşıyor. Çiğköftemizin İçinde Çin Tuzu , Bulyon , ve Koruyucu Hiç Bir Madde Yoktur. Sizler Afiyetle Yiyin Diye Biz Daha İyisi İçin Her Gün Üretmeye Devam Ediyoruz.

E-POSTA BİLDİRİMİNE KAYIT OL

KAYIT OLUN KAMPANYA VE İNDİRİMLERDEN HABERDAR OLUN !


© Copyright 2018 | BT GRUP GIDA LTD ŞTİ . MARKASIDIR  | Web Tasarım : Malatya Web All Rights Reserved