PATRON SEN OL!

İşinizin Patronu Olun

Meşhur Adıyaman Çiğ Köftecisi Bayram Usta'nın taze, kaliteli, sağlıklı ve lezzetli ürünlerine ulaşmak, kaliteli hizmet ve servis olanaklarından yararlanmak, yüksek hijyen standardını görmek ve güçlü dağıtım ağına kavuşmak için Adıyamanlı Bayram Usta  Markası İle Kendi İşinizin Patronu Olun.


Meşhur Adıyaman 
Çiğ Köftecisi
Bayram Usta ile 
kazanmanın 
keyfini çıkarın…

NEDEN BAYRAM USTA?

Avantajlı İş Modeli
Bayram Usta, kaliteden ödün vermeden düşük yatırım maliyetiyle yatırımcılarına avantajlı bir iş modeli sunuyor…

Marka Bilinirliği Yüksek
Bayram Usta, şube sayısını hızlı bir şekilde arttırmış, bu alanda önemli bir avantaj elde etmiş ve günümüzde Türkiye’nin sektördeki başarılı markalarından biri haline gelmiştir.

KATKISI VE AVANTAJI NEDİR ? 

Çiğ Köftede Tek Usta
Kurulduğu günden bugüne sektörde yenilikçi bir çizgi benimseyen Meşhur Adıyaman Çiğ Köftecisi Bayram Usta, bugün Türkiye`nin dört bir yanında bulunan satış noktaları ile önde gelen gıda perakendecileri arasındadır. 

İş Ortaklığı
Pazar sürekliliği, yatırımın hızlı bir şekilde geri dönüşümü, taze, kaliteli, sağlıklı ve lezzetli ürünleri, kaliteli hizmet ve servisi, yüksek hijyen standardı, eğitim desteği, tanıtım gücü, güçlü dağıtım ağı ile Meşhur Adıyaman Çiğ Köftecisi Bayram Usta hep yanınızda...

Meşhur Adıyaman Çiğ Köftecisi Bayram Usta, girişimcilerin yatırım bütçelerine göre esnek, pratik ve ekonomik alternatifler sunar...

Bayram Usta, iki farklı modelle yatırımcısına bayilik imkanı sunuyor. Bu modeller; fiziki bayilik ile hareketli veya sabit stant şekilleridir.

Adıyamanlı Bayram Usta 

Fiziki 
Bayilik 
Modeli

Adıyamanlı Bayram Usta 

Stant 
Bayilik
Modeli

BAYİLİK TALEP FORMU 

Bayilik modelleri hakkında detaylı bilgi almak, 
bayilik için ön talepte bulunmak için lütfen formu eksiksiz doldurunuz